הסיפור שלי

נעים להכיר.

רויטל גונן, אם ל-3 ילדים בעלת תואר ראשון ( BEd) בחינוך עם תעודת הוראה והתמחות בשפה ותקשורת, תואר שני בייעוץ חינוכי (MA) מורה להוראה מתקנת עם התמחות בכתיבה ושגיאות כתיב. מורה, מרצה להוראה מתקנת מפתחת מוצרי תוכן בתחום ההוראה החוויתית ומפתחת שיטת העצמה לימודית, שיטה שמטרתה לסייע לילד להגיע לשלב הבא בלמידה, מתוך מקום של העצמה וחוויה. 

 

עובדת למול תלמידים, הורים ואנשי חינוך

כמו כן, אני מנהלת קבוצת הורים גדולה בה ניתן להתייעץ ולהוריד ללא עלות, דפי עבודה ומשחקים מקוריים, פרי פיתוחי

עבודה למול תלמידים

המפגש היום יומי עם התלמידים נעשה בקליניקה הצבעונית והמרווחת שלי ב.נס ציונה 
אני מתמחה בשעורי הוראה מתקנת בשפה לכיתות א- ט, כולל רכישת קריאה, פיתוח מיומנויות חשיבה, אסטרטגיות לעבודה עם טקסטים וכיוצב, הכול בשילוב משחקים, מחשב ועבודה למול הגורמים השונים, על מנת להבטיח תוצאות מקסימליות בפרק זמן קצר.

כמו כן, אני פוגשת את התלמידים בתכניות האינטרנטיות השונות, תוך מתן ליוי אישי כיום קיימות שתי תכניוות -צמצום שגיאות כתיב / הבנת הנקרא.

עבודה למול הורים ואנשי חינוך

המפגש שלי עם הורים ואנשי חינוך נעשה בקורס הוראה מתקנת (מוכר לגמול וגם למורים בשבתון) או במפגשים חד פעמיים, בסדנאות שונות ברחבי הארץ. (למידע על הסדנאות)

הסדנאות שלי הינן סדנאות מעשיות, בקבוצה קטנה, המאפשרת שיח מפרה והתייחסות אישית לכל אחת ואחת.
 כל סדנה מלווה בחומרים מקוריים לשימוש עצמי בכיתה או בבית

כמו כן, ניתן להגיע אליי לייעוץ פרטני (פרונטלי או אינטרנטי) על מנת שאסייע במיפוי יכולות הלומד, בניית תכנית עבודה ודיוק חומרי עבודה. השירות מתאים למורות הוראה מתקנת אשר מרגישות שהן צריכות ליווי אישי או להורים המבקשים לסייע ולדייק את העבודה עם הילד בבית. במהלך הייעוץ הנני משתפת בחומרים רבים 

שירותי און ליין ומוצרים ייחודיים

בשנים האחרונות פיתחתי מוצרים ושירותים לרכישה עצמית, כך שכל אחד יכול ללמוד, לתרגל ולעבוד באופן עצמאי מהמחשב בביתו, מתי שנוח לו וכמה פעמים שהוא צריך. בין מוצרי האון ליין שלי תוכלו למצוא תכניות אינטרנטיות לעבודה עצמית של הילדים (מותאם גם לאנשי חינוך המחפשים מוצר מובנה ושלם לעבודה עם הילדים בכיתה או בקליניקה) מוצרים פיזיים כמו הערכה לצמצום שגיאות כתיב ומוצרים דיגיטליים כמו מיפוי שגיאות, הרצאות מוקלטות וכדומה 

לא בטוחים מה מתאים לכם? אשמח לעשות לכם סדר!

מוזמנים להתייעץ בכל דרך שנוחה לכם, בטופס הבא:

או באמצעות לחיצה על כפתור ה-Whatsapp

אשמח לעמוד לרשותכם, על מנת להתאים לכם את המוצר או השירות הנכונים ביותר. (עבורכם או עבור ילדיכם) 

זיכרו, למידה יכולה להיות חוויה מקורית ומעניינת, אשמח לקחת חלק במסע שלכם