קליניקה להוראה מתקנת

מפגשי הוראה מתקנת בשפה, לילדים בכיתות א ועד חטיבת ביניים בקליניקה מרווחת ומותאמת. בגישתי החינוכית אני מאמינה שכל ילד יכול להצליח, צריך רק למצוא את הדרך הנכונה לעבוד איתו. 

על מנת לקדם ילד בצורה משמעותית, תוך בניית ערך עצמי ותחושת מסוגלות, חשוב לעבוד באופן ממוקד על גורם הקושי ולשלב יצירתיות הרבה יצירתיות.מפגשי הוראה מתקנת בשפה, לילדים בכיתות א ועד חטיבת ביניים בקליניקה מרווחת ומותאמת. 

בגישתי החינוכית אני מאמינה שכל ילד יכול להצליח, צריך רק למצוא את הדרך הנכונה לעבוד איתו. על מנת לקדם ילד בצורה משמעותית, תוך בניית ערך עצמי ותחושת מסוגלות, חשוב לעבוד באופן ממוקד על גורם הקושי ולשלב יצירתיות הרבה יצירתיות.

משחקים דידקטיים, עבודה עם מחשב, חוברות מותאמות ותכנים רגשיים והתנהגותיים, הם רק חלק מהכלים העומדים לרשותי, על מנת לקדם את הילד שלכם ולהבטיח לו חווית למידה איכותית.מעבר לכך, במידת הצורך נעשה מיפוי מסודר וברור, אשר מלמד אותי נקודות חוזק ונקודות לחיזוק.

הלמידה נעשית במפגשים אחד על אחד או בקבוצות קטנות. כל מפגש אורכו כשעה. 

על מנת להבטיח מענה שלם, במידת הצורך אני עומדת בקשר עם גורמים טיפוליים וחינוכיים נוספים מעולמו של הילד. אין כמו לראות ילדים מתקדמים, מצליחים ומגיעים עם חיוך, אם ילדיכם נתקל בקושי והוא זקוק למסגרת תומכת שתלווה אותו ותאפשר לו להתגבר על הפער, אתם מוזמנים לפנות אליי כמה שיותר מהר, אשמח לייעץ.

  • מפגש פרטי ו/או קבוצתי לפי שכבת גיל
  • אפשרות להדרכה להורים המבקשים לעבוד באופן עצמאי עם הילד (תהליך מובנה ללא הילד )
  • אפשרות לשילוב מפגשים למידה עם הילד באופן פרונטלי ומקוון.
  • תכנית מיוחדת לילדים שרוצים להתמקד ב- צמצום שגיאות כתיב

מעוניין בפרטים נוספים