סדנאות

לאורך השנים פיתחתי סדנאות בנושאיים ממוקדים, כך  שכלל  הורה או איש חינוך יכול לקבל שיטות עבודה מדויקות ומוכחות, בפרק זמן קצר ותוך ליווי אישי. כל סדנה מלווה בחומרים מקוריים אשר מאפשרים ליישם כל מה שנלמד, מהיום למחר. ניתן למצוא סדנאות במקומות שונים ברחבי הארץ, כולל סדנאות המועברות בפורמט דיגיטלי דרך הזום. 


Deprecated: Elementor\Scheme_Color לא קיים מאז גרסה 2.8.0! השתמשו ב Elementor\Core\Schemes\Color במקום. in /home/wp_v25y8p/revitalgonen.co.il/wp-includes/functions.php on line 5273

סדנת הבנת הנקרא

בואי לסדנה ממוקדת ומעשית שתיתן לך מבט אחר על הבנת הנקרא בעבודתי בקליניקה אני רואה לא פעם ילדים שנצמדים למדגש. הם מסמנים מילים זהות בשאלה ובתשובה, מתקשים לענות על שאלות שדורשות הסקה, חשיבה, הבנה מעבר. בסדנה נכיר שיטות יעילות לעבודה עם טקסטים ארוכים וקצרים ונוביל את הלומד לעבודה עצמית

סדנאת כתיבה

בואי לסדנה ממוקדת ומעשית שתיתן לך כלים פרקטיים איך לעבוד איתו נכון ומדויק
ילדים רבים מתקשים לבסס לעצמם תשתית כתיבה נכונה. חלקם יכולים לחבר משפטים בע"פ אך כשצריך לארגן את המידע, להביע או לפתח רעיון, הם נתקעים.
כתיבה מלווה אותנו לאורך כל הליך הלמידה בצורות שונות, האסטרטגיות בסדנה ייסייעו לך להבין איפה הוא נמצא ומה הצעד הבא

סדנאת שגיאות כתיב

בואי לסדנה ממוקדת ומעשית שתיתן לך כלים פרקטיים איך לצמצם שגיאות כתיב
משנה לשנה מספר הילדים שיש להם שגיאות כתיב רק הולך וגדל, עבודה מדויקת בטכניקות שהן גם מהנות, זו בדיוק הדרך לצמצם אותם. בסדנה נכיר מיפוי מהיר לזיהוי שגיאות, נעשיר את ארגז הכלים ונעשה סדר בתחום נפוץ כל כך.

לפניות ובירורים בנושא שירות לקוחות /ואו תשלומים ניתן לפנות אלינו ב-2649* או באמצעות דוא"ל support@educenter.co.il

כתובת: תאנה 30 חריש

כל הזכויות שמורות לרויטל גונן – המרכז להוראה מתקנת. השימוש באתר כפוף לתנאי השימוש במפורטים באתר ולהסכמה למדיניות הפרטיות, וגלישה באתר מהווה הסכמה לשניהם.

רישום לניוזלטר

כל הזכויות שמורות לרויטל גונן (C) 2019