ברוכים הבאים
למתחם האותיות החזקות

ברוכים הבאים
למתחם האותיות החזקות

שלום לכם וברוכים הבאים למתחם של האותיות החזקות 3 אותיות שיסייעו לכם לצמצם שגיאות כתיב ולהכין את עצמכם לאיות נכון. אני רויטל גונן, בעבודתי אני נפגשת עם ילדים, הורים ואנשי חינוך ומראה להם שיטות יצירתיות להתגבר על קשיי למידה.

לסיפור האותיות החזקות הגעתי אחרי שהבנתי שעל מנת לזכור חוקים לשוניים יבשים, חשוב ליצור סיפור שיש בו דמויות. במילים אחרות, הבנתי שאם רק נלמד את החוקים, כולם ישכחו אותם מאוד מהר או לא תמיד יצליחו לזכור מה שייך למה ברגע המתאים אולם סיפור, סיפור זה כבר עולם אחר, הרבה יותר קל לזכור משהו שהוא מחובר לנו לסיפור.

הרעיון הוא להיחשף לכמה שיותר מילים ולעורר את המודעות לצמדים ששווה לבדוק. אחרי שתכירו את האותיות, ברגע שתשמעו את הצלילים המתאימים יצוץ קול ויגיד לכם מממ אולי מדובר בצמד חזק או בחברות שאני מכיר.

בהצלחה רבה !

מילים שמתאימות לאותיות החזקות

בחלק זה תוכלו להתעדכן במילים נוספות המתאימות לכללי האותיות החזקות (ולא מופיעות בספר) מצאתם מילה חדשה? שלחו אליי, אשמח לפרסם פה. מזמינה אתכם להיכנס מדי פעם אל הדף הזה, על מנת לראות האם יש עוד מילים חדשות שאפשר לתרגל אותן. המטרה שלי הינה שתכירו כמה שיותר מילים עם כללי האותיות החזקות (אגלה לכם יש לי קבוצת ווצאפ עם עצמי ובכל פעם שאני נתקלת במילה שמתאימה לחוק החברות, אני כותבת אותה שם) 

מעקה, מתקן ייבוש, ילקוט

בכל פעם יופיעו כאן מילים חדשות, מוזמנים להתעדכן

כיצד אני יכולה לסייע לך...

ריכזתי עבורכם תכנים נוספים ללא עלות בנושא שגיאות כתיב

משחקים ודפי עבודה

במאגר המשחקים ודפי העבודה של האתר ניתן למצוא חומרים רבים בתחום שגיאות הכתיב - והכל ללא עלות, בלינק הבא תוכלו למצוא את ריכוש החומרים בנושא שגיאות כתיב